laptopy i akcesoria

Wejdź w świat profesjonalnych rozwiązań

Zachowaj produktywność i wygodę pracy bez względu na lokalizację. Opisz nam czym się zajmujesz, a my dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdują się urządzenia czołowych producentów IT. Do sprzedawanych komputerów oferujemy również akcesoria, takie jak stacje dokujące, klawiatury, myszki, monitory, zasilacze, przejściówki i okablowanie. Dostarczamy rozwiązania ułatwiające codzienną pracę z komputerem.

PRZY BIURKU

Stacja dokująca

Podłącz laptopa jednym kablem USB-C lub umieść go w stacji dokującej: ten jeden ruch zapewni ci łączność z siecią, monitorami i innymi urządzeniami peryferyjnymi w ułamku sekundy. Nie musisz również sięgać po zasilacz, ponieważ stacja dokująca naładuje twoje urządzenie.

Monitor

Pracuj wygodnie na dużym ekranie. W naszej ofercie znajdziesz monitory dedykowane do pracy biurowej oraz zastosowań profesjonalnych takich jak edycja grafiki czy korekta kolorów.

Sale konferencyjne

Na spotkaniu

Podziel się wynikami swojej pracy na dużym ekranie. Jednym kliknięciem połącz się z urządzeniem wyświetlającym, bez potrzeby wykorzystywania jakichkolwiek przewodów. Dzięki nowoczesnym systemom konferencyjnym rozpoczęcie prezentowania jest szybkie i proste.

w podróży

Duet idealny: wytrzymała bateria i modem LTE

Nowoczesne laptopy to nie tylko smukłe kształty, ale również wyraźnie odczuwalny dłuższy czas pracy baterii. W połączeniu z modemem LTE, Zapewniającym Ci niezależność od sieci Wi-Fi, uzyskasz idealne narzędzie do pracy poza biurem.

Mobilny ekran

Używasz wielu programów jednocześnie? Zwiększ komfort swojej pracy zabierając ze sobą dodatkowy ekran. Podłącz go do swojego urządzenia jednym przewodem, aby rozszerzyć lub zduplikować ekran komputera. Ekran jest smukły i lekki, dzięki czemu bez zabierzesz go w każdą podroż. Wbudowana w monitor bateria zapewnia mu niezależne zasilanie, nie skracacając czasu pracy akumulatora laptopa.