ROZWIĄZANIA LENOVO

01

ThinkPad x1 Carbon

Najsmuklejsza seria laptopów ThinkPad łącząca wydajność, mobilność i długi czas pracy na baterii. Wbudowany modem LTE pozwala uzyskać dostęp sieci z dowolnego miejsca. Ekran w rozdzielczości 4K z technologią HDR, zapewni dużą przestrzeń roboczą oraz perfekcyjne kolory.

02

Notebooki biznesowe ThinkPad

Seria ThinkPad przez 28 lat obecności na rynku wypracowała sobie opinię solidnych i bezawaryjnych urządzeń zdolnych do pracy w każdych warunkach. W portfolio serii znaleźć można wydajne mobilne stacje robocze, lekkie laptopy do codziennych zadań oraz urządzenia konwertowalne..

03

Notebooki ThinkBook

Nowa seria w portfolio producenta dedykowana dla małych i średnich firm. Zaimplementowana technologia ThinkShield ułatwia proces ochrony danych przed nieautoryzowanym dostępem. Funkcja Rapid Charge umożliwia szybkie ładowanie urządzenia.

04

Monitory ThinkVision

W ofercie Lenovo znaleźć można monitory do wielu zastosowań. Wśród nowych cienko ramkowych modeli znajdziemy te przeznaczona do pracy biurowej jak i te przeznaczone do pracy z programami graficznymi. W portfolio producenta znajdują się modele wyposażone w port USB-C umożliwiają-cy przesyłanie obrazu z laptopa, jednocześnie ładując akumulator urządzenia.

05

Komputery i stacje robocze

W ofercie komputerów Lenovo znaleźć można zarówno małe, pasywnie chłodzone, ciche komputery, standardowe komputery w obudowie Tower z możliwością prostej rozbudowy i naprawy oraz potężne stacje robocze z kartami graficznymi NVIDIA Quadro.

06

ThinkSmart Hub 500

To kompleksowe rozwiązanie do sal konferencyjnych, umożliwiające prowadzenie spotkań online. Urządzenie można używać z Microsoft Teams lub Zoom Rooms. Do spotkań można dołączyć jednym kliknięciem bezp. z poziomu urządzenia. Podczas spotkań użytkownik ma pełną kontrolę nad treściami wyświetlanymi przez innych uczestników spotkania. Funkcjonalność urządzenia można rozszerzać przez dodatkowe akcesoria takie jak kamery lub zestaw mikrofonów.

Adres

ul. Mińska 63A

Biurowiec Pryzmat (parter)

03-828, Warszawa

Kontakt

(+48 22) 290 79 01

(+48 22) 602 700 798

office@spectrumit.pl

Godz. otwarcia

Pn-Pt: 9:00 – 17:00