Surface Hub 2S 50"

Praca zespołowa z dowolnego miejsca

Pozwól zespołom na współpracę kiedykolwiek i gdziekolwiek pojawią się nowe pomysły. Surface Hub 2S jest smukły i niewiele waży. Umożliwia też mobilną, bezprzewodową i nieprzerwaną pracę grupową. Zamień dowolne pomieszczenie na miejsce pracy zespołowej!

  • Przenieś współdziałanie w dowolne miejsce z Surface Hub 2S – przy wadze 28 kg jest on lżejszy o 40% od swojego poprzednika!
  • Doświadczaj mobilnej, bezprzewodowej i ciągłej pracy w grupie, która podąża za tobą dzięki mobilnemu stojakowi Steelcase Roam™ Mobile Standoraz baterii APC™ Charge Mobile Battery¹
  • Wyróżnij dowolne miejsce pracy nowoczesnym urządzeniem z ekranem o ultrasmukłym obramowaniu i z 15-milimetrową ramką.

Połącz zdalnie zespoły pracownicze

Daj się zobaczyć, usłyszeć i zobacz, jak aktywnie można uczestniczyć w grupowej dyskusji za pomocą najlepszej w swojej klasie technologii. Dzięki Microsoft Teams³ i Skype for Business³ twoje zdalne spotkania i rozmowy ad hoc przebiegają wręcz bezproblemowo!

  • Zaangażuj zdalne zespoły przy pomocy kamery Surface Hub⁴, doskonałych mikrofonów oraz kryształowego brzmienia głośników
  • Dzięki wspaniałemu ekranowi 4K+ wyposażonym w wysoką rozdzielczość i niesłychanie wydajną grafikę, pliki wideo wyglądają ostro i wyraźnie
  • Uruchamiaj zdalne spotkania i wykonuj doskonałej jakości połączenia ad hoc przy pomocy Microsoft Teams³ i Skype for Business³

Płynna współpraca w zespole

Dzięki Surface Hub 2 Pen4 oraz panelowi dotykowemu interakcja uczestników jest niezwykle naturalna. Wykorzystaj Microsoft Whiteboard i wiodące aplikacje, by utrzymać pełne zaangażowanie w swoim zespole. Sięgaj po różne treści i dziel się nimi w łatwy sposób!

  • Poczuj przyjemność pracy dzięki ekranowi dotykowemu i narzędziu Surface Hub Pen. Korzystaj z plików w chmurze One Drive i bezprzewodowej projekcji poprzez Miracast
  • Wejdź na nowy poziom „burzy mózgów” z zastosowaniem Microsoft Whiteboard – twojej stałej tablicy cyfrowej łączącej zespoły w różnym miejscu i czasie
  • Używaj przydatnych aplikacji – wykorzystaj wbudowaną integrację z Office 365³, Edge oraz wiodącymi aplikacjami dostępnymi na rynku

¹ Steelcase Roam™ Mobile Stand, Steelcase Roam™ Wall Mount oaz APC™ Charge Mobile Battery są sprzedawane osobno.

² Waga nie uwzględnia stojaka oraz baterii mobilnej. Porównywane z 55-calowym Microsoft Surface Hub.

³ Licencja programowa wymagana na niektóre funkcjonalności. Sprzedawana oddzielnie.

⁴ Do zestawu Surface Hub 2S jest dołączona jedna sztuka (1 szt.) Surface Hub 2 Pen oraz jedna sztuka (1 szt.) Surface Hub Camera. Dodatkowe akcesoria są sprzedawane oddzielnie.

⁵ Aplikacje innych firm są sprzedawane oddzielnie.

Zobacz dane techniczne

Specyfikacja Surface Hub 2 50″
Wymiary 741 mm x 1097 mm x 76 mm Sensory 151 mm x 16,3 mm x 14,3 mm
Waga 28 kg Audio/Video 41 g
Rozdzielczość 3840 x 2560 pikseli Pióro przycisk cylindryczny i gumka na końcu
Ekran 50 cali, Pixel Sense™ Display, proporcje 3:2, kolor 10-bit, ramka 15,5 mm, przeciwodblaskowy, IPS LCD Oprogramowanie Windows 10 Team (na życzenie Windows 10 Pro lub Enterprise),
Microsoft Teams dla Surface Hub²,
Skype for business²,
Microsoft Whiteboard,
Microsoft Office (Mobile),
Microsoft Power BI²
Moc obliczeniowa Procesor Intel®Core™ i5 czterordzeniowy ósmej generacji, 8 GB RAM, dysk SSD 128 GB¹ Wykonanie Obudowa: precyzyjne, obrabiane aluminium z elementami z żywicy mineralno-kompozytowej. Kolor platynowy. Przyciski fizyczne: włącznik, głośność, źródło obrazu.
Karta graficzna Intel® UHD 620 Opakowanie zawiera 1 Surface Hub 2S,
1 Surface Hub 2 Pen,
1 kamera Surface Hub 2,
3-metrowy kabel zasilający,
Instrukcja „Szybki start”
Łączność bezprzewodowa 41 g Gwarancja 1 rok gwarancji limitowanej
Wejścia USB-A, Mini-DisplayPortVido, RJ45 Gigabit Ethernet, HDMI Video, USB-C™ z DisplayPort, 4xUSB-C™ (na wyświetlaczu)

¹ oprogramowanie systemowe używa znaczącej ilości miejsca na dysku. Dostępne miejsce na dysku może ulec zmianie w zależności od uaktualnień oraz używanych aplikacji. 1 GB = 1 miliard bajtów. Więcej na Surface.com/Storage.
² aby dostępne były niektóre funkcje, wymagana jest licencja. Sprzedawana oddzielnie.

To idealne narzędzie do zdalnej pracy zespołowej. Zamień spotkania na swobodny przepływ pomysłów.

Gdziekolwiek uda się Twój zespół, Surface Hub 2S może podążyć za nim. Akcesoria zaprojektowane we współpracy z naszymi partnerami umożliwiają mobilną i nieprzerwaną pracę zespołową bez żadnych kabli wszędzie tam, gdzie się udasz.

Zainstaluj Windows 10 Pro lub Enterprise

Zmień urządznie Surface Hub w pełnoprawny komputer z systemem Windows 10 Pro lub Enterprise. Uruchamiaj potrzebne aplikacje i ciesz się nieskończonymi możliwościami prezentacji własnych pomysłów. 

Akcesoria do Microsoft Surface Hub 2S

Kamera i pióro, które stworzono aby zwiększać jakość użytkowania Surface Hub 2S, znajdują się w każdym pudełku z urządzeniem i pomagają zespołom w wyrażaniu myśli.

Kamera Surface Hub 2

Uczestnicy zdalnych spotkań czują się tak, jakby znajdowali się w jednym pomieszczeniu. Kamera do Surface Hub 2 ma rozdzielczość 4K i rejestruje salę oraz znajdujących się na niej uczestników w pełnym polu widzenia¹ . Więcej danych technicznych kamery znajdziesz poniżej.

Pióro Surface Hub 2 Pen

Na dużym ekranie skorzystasz z funkcji precyzyjnego pisma odręcznego, którą oferuje Surface. Pióro Surface Hub 2 jest tak czułe, że masz wrażenie, że piszesz prawdziwym atramentem¹.

Czytnik linii papilarnych

Uzyskaj dosep do swoich zasobów jednym dotknięciem. Wykorzystując czytnik linii papilarnych na Hub 2S z systemem Windows 10 Pro lub Enterpise, wpisywanie haseł stanie się przeszłością.

Zobacz dane techniczne

Dane techniczne kamery do Surface Hub 2 Dane techniczne pióra Surface Hub 2
Wymiary 57,5 mm x 55,3 mm x 42 mm Wymiary 151 mm x 16,3 mm x 14,3 mm
Waga 88,01 g Waga 41 g
Złącza USB-C® (złącze magntyczne) Przyciski przycisk cylindryczny i gumka na końcu
Rozdzielczość 4K Kolor szary
Pole widzenia Poziome pole widzenia: 90 stopni Typ złącza bluetooth 4.0
Funkcje obrazowania zapobieganie migotaniu
automatyczne naświetlanie twarzy
do 30 klatek na sekundę
Zgodność • Surface Hub 2S
• Surface Book 2⁴
• Surface Book
• Surface Studio 2⁴
• Surface Studio
• Surface Laptop
• Surface Go
• Surface Go with 4G LTE Advanced
• Surface Pro 6⁴
• Surface Pro(5th Gen)⁴
• Surface Pro (5th Gen) with LTE Advanced⁴
• Surface Pro 4
• Surface Pro 3
• Surface 3

 

Zaprojektowane dla Surface Hub 2S 50″

Gdziekolwiek uda się Twój zespół, Surface Hub 2S może podążyć za nim. Akcesoria zaprojektowane we współpracy z naszymi partnerami umożliwiają mobilną i nieprzerwaną pracę zespołową bez żadnych kabli wszędzie tam, gdzie się udasz.

Stealcase Roam Mobile Stand

Mobilne stojaki i łatwe do zamocowania uchwyty ścienne Steelcase Roam™ zapewniają zespołom swobodę wspólnej pracy w dowolnym miejscu*.

Przenośny akumulator APC™ Charge

Zaprojektowany do zasilania Surface Hub 2S, system akumulatorów litowo-jonowych APC™ Charge zapewnia prawdziwą mobilność*. Odłącz wtyczkę bez obaw, że zespół straci wenę twórczą.

Uchwyt ścienny

Prosty w montażu chwyt ścienny Stealcase zapewni urządzeniu Hub 2S pewne mocowanie oraz estetyczny wygląd zamontowanego urządzenia.

* Mobilny stojak Steelcase Roam™ do Surface Hub 2, uchwyt ścienny Steelcase Roam™ do Surface Hub 2 i przenośny akumulator APC™ Charge do Surface Hub 2 są dostępne do nabycia osobno.

¹ W zestawie z urządzeniem Surface Hub 2S znajdują się jedno (1) pióro Surface Hub 2 i jedna (1) kamera do Surface Hub 2. Dodatkowe akcesoria są dostępne do nabycia osobno.

² W przypadku niektórych funkcji wymagane są licencje na oprogramowanie. Do nabycia osobno.

³ Oprogramowanie systemowe zajmuje dużo przestrzeni dyskowej. Dostępna przestrzeń dyskowa może się zmienić w zależności od aktualizacji oprogramowania systemowego i używanych aplikacji. 1 GB = 1 miliard bajtów. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie surface.com/storage.

⁴ Funkcja przechylania jest obecnie dostępna.