Surface Hub 2S

Nowa definicja współpracy

Surface Hub 2S to  nowoczesne cyfrowe narzędzie wspierające pracę zespołową. Urządzenie w jednej obudowie łączy ze sobą funkcjonalności systemu wideokonferencyjnego, białej tablicy oraz dotykowego ekranu. Surface Hub jest w pełni zintegrowany z usługą Microsoft 365, dzięki czemu użytkownicy mogą w prosty sposób uzyskać dostęp do swoich plików oraz szybko zapisać i udostępnić efekty pracy zespołu. 

Przedstaw wyniki swojej pracy

Zaprezentuj wyniki pracy członkom swojego zespołu uczestniczącym w spotkaniu zdalnie jak i na miejscu. Efektywnie przedstawiaj swoje pomysły wykorzystując nowoczesne narzędzia dostępne w Surface Hub

Zmień każdą przestrzeń w miejsce nowoczesnej współpracy

Pozwól zespołom pracować tam gdzie jest im najwygodniej. Wykorzystując mobilny stojak Stealcase Roam oraz dodatkowy akumulator APC przenoszenie Surface Hub staje się bardzo proste. Stojak wyposażono w cztery gładko toczące się kółka, które można zablokować po transporcie, zapewniając stabilność i wygodę korzystania.

Podejdź i korzystaj

Jednym dotknięciem dołącz do zaplanowanego spotkania lub wpisz dane osoby z którą chcesz się połączyć, a Surface Hub automatycznie rozpocznie spotkanie. Nie musisz logować się żeby korzystać z urządzenia. Bezpośrednio z ekranu startowego możesz przejść do aplikacji Microsoft Whiteboard lub bezprzewodowo wyświetlić obraz z swojego urządzenia na Surface Hub.

Surface Hub 2S
& Microsoft Teams

Dzięki wbudowanej obsłudze Microsoft Teams nie musisz mieć przy sobie swojego laptopa, żeby dołączyć do spotkania. Wystarczy że zalogujesz się na swoje konto Microsoft 365, a Surface Hub wyświetli wszystkie Twoje zaplanowane spotkania.

Microsoft Whiteboard

Wyzwól swoją kreatywność. Wykorzystując pióro Surface Pen nanoś notatki oraz wprowadzaj zmiany do swoich projektów. Zaangażuj cały zespół w proces tworzenia udostępniając im możliwość współpracy w czasie rzeczywistym na dowolnym urządzeniu. Dzięki aplikacji Microsoft Whiteboard możesz współpracować zdalnie z sowim zepspołem, tak jakbyście byli w jednym pomieszczeniu.

Surface Hub 2S 85″

Surface Hub 2S 50″

Znajdź odpowiednie rozwiązanie dla każdego zespołu

Znajdź odpowiednie rozwiązanie — od małych grupowych burzy mózgów po duże spotkania zespołowe. Wybierz rozmiar, akcesoria audio i wideo oraz system operacyjny Windows, których potrzebują Twoje zespoły, niezależnie od tego, czy spotykają się w mniejszych, kameralnych grupach, czy na dużych konferencjach.

Surface Hub 2S 50″

Surface Hub 2S 85″

Windows 10 Team

Oprogramowanie uszyte na miarę potrzeb miejsca spotkań i współpracy. Zintegrowany z usługą Microsoft 365 system Windows 10 Team zapewnia natychmiastowy dostęp do podstawowych narzędzi, niezbędnych w każdej sali konferencyjnej. Zalogowany użytkownik otrzymuje możliwość dołączenia do zaplanowanych spotkań w Microsoft Teams, plików w usłudze OneDrive oraz pozostałych zasobów chmury Microsoft. 

Windows 10 Pro lub Enterprise

Zmień urządzenie Surface Hub w pełnoprawny komputer z systemem Windows 10 Pro lub Enterprise. Uruchamiaj potrzebne aplikacje i ciesz się nieskończonymi możliwościami prezentacji własnych pomysłów. 

Poznaj całą rodzinę urządzeń Surface

Więcej