Zebra Technologies

Drukarki Zebra - modele

Drukarki etykiet

Rozwiązania drukujące wyprodukowane by sprawdzić się w każdym z scenariuszy użytkowania od całodobowej linii produkcyjnej po inwentaryzację środków trwałych. Drukują duże ilości etykiet z dużą prędkością w najbardziej uciążliwych warunkach. Mnogość  materiałów eksploatacyjnych pozwoli zapewnić pożądaną trwałość etykiet. 

Czytniki kodów

Wytrzymałe urządzenia stworzone z intencją przyśpieszenia czasochłonnych zadań. W naszej ofercie znajdują się skanery ręczne, przewodowe i bezprzewodowe, wolnostojące i do zabudowy oraz odczytujące kody dwuwymiarowe. Czytniki Zebra świetnie radzą sobie z rozpoznawaniem kodów wyświetlanych na ekranach oraz wytrawianych na obudowach urządzeń i maszyn. 

Komputery mobilne

Zaawansowane i wytrzymałe modułowe urządzenia pracujące pod kontrolą systemu Android. Terminale Zebra można dopasować do swoich potrzeb wybierając odpowiedni czytnik kodów, baterię, uchwyty i inne akcesoria. Urządzenia wspierają również nowoczesny system oznaczeń RFID.

Tablety

Tablety marki Zebra za sprawą szerokiej gamy akcesoriów mogą pochwalić się mnogością zastosowań. Tablety mogą pracowac pod kontrolą systemu Android lub Windows 10 Pro. W ofercie znajdują się rozwiązania pozwalające na montaż urządzeń w pojazdach takich jak wóżki widowe czy pociągi. Z wykorzystaniem stacjonarnych stacji dokujących tablet można szybko zmienić w sercem pełnoprawnego stanowiska z zewnętrznym monitorem.

Rozwiązania dla systemu obiegu dokumentów EZD PUW

Sprawdzone rozwiązania dobrze współpracujące z systemem EZD. W naszej ofercie znajdą Państwo drukarki termotransferowe, świetnie nadające się do druku etykiet RPW, oraz drukarki termiczne do druku etykiet adresowych dla korespondencji wychodzącej. W Państwa kancelarii nie może zabraknąć również czytników kodów, ułatwiających sczytywanie identyfikatorów dokumentów, listów i przesyłek. Zapraszamy do kontaktu w sprawie zestawów lub urządzeń dla systemu EZD.